Patronaty relacje 2018

marsz nordic walking
V POWIATOWE MISTRZOSTWA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – MARSZ NORDIC WALKING - relacja

V Powiatowe Mistrzostwa Osób Niepełnosprawnych – Marsz Nordic Walking w Czaplinku już za nami. 13 września 2018 r. tradycyjnie inauguracja zawodów odbyła się na Stadionie Miejskim w Czaplinku. Uczestników tego sportowo – integracyjnego wydarzenia przywitał Honorowy Patron - Burmistrz Czaplinka Adam Kośmider i starosta Powiatu Drawskiego Stanisław Kuczyński. Po przemówieniu i prezentacji przybyłych gości rozpoczęto rozgrzewkę. W rywalizacji wzięło 176 osób w wieku od 10 lat do 70+. Osoby z niepełnosprawnościami i seniorzy startowali w 9-ciu kategoriach wiekowych.

Blokowisko - koncert PEJA
Blokowisko

18 maja 2018 r. na Osiedlu Wieszczów w Czaplinku odbył się happening pn. BLOKOWISKO, który był kontynuacją odbywającego się co roku happeningu pod hasłem #stop #przemocy #stop #uzależnieniom.

muzyczne potyczki przedszkolakow
V MUZYCZNE POTYCZKI PRZEDSZKOLAKÓW

 23 maja 2018r. w Czaplineckim Ośrodku Kultury odbyła się V edycja Muzycznych Potyczek Przedszkolaków.  Organizatorem imprezy  jest  Przedszkole Publiczne w Czaplinku, a  honorowy Patronat pełni Burmistrz Czaplinka Adam Kośmider.

Steel Dart
TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD W STEEL DARTA W CZAPLINKU

17 i 18 lutego 2018 r. w Czaplinku odbyła się impreza sportowa - Liga Steel Darta w randze Turnieju Serii Pucharu Polski POD. Wydarzenie odbyło się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Czaplinka. Ponad 90-ciu zawodników z Polski rywalizowało o Puchar Burmistrza Czaplinka Adama Kośmidra. Puchary dla zwycięzców wręczył zastępca burmistrza Zbigniew Dudor.

Zumba
I Maraton Zumba pod patronatem Burmistrza Czaplinka

27 stycznia 2018 r. w hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku odbył się I Maraton Zumba pod patronatem Burmistrza Czaplinka. Było wspaniale. Niesamowita energia, dużo uczestników, świetni prowadzący i 2,5 godziny niezapomnianej zabawy!