Patronaty relacje 2016

Gołąb wystawowy
Regionalna Wystawa Gołębi Młodych - relacja

W dniach 19-20 listopada 2016 r. w Czaplinku w hali widowiskowo – sportowej odbyła się Regionalna Wystawa Gołębi Młodych. Była to już XI wystawa zorganizowana przez Środkowopomorski Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w Koszalinie. Patronat nad imprezą objęli: Burmistrz Czaplinka oraz Starosta Powiatu Drawskiego.

Wejście uczestników na stadion
III POWIATOWE MISTRZOSTWA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH- MARSZ NORDIC WALKING W CZAPLINKU

15 września 2016 roku na stadionie miejskim w Czaplinku stawiły się osoby niepełnosprawne bedące członkami organizacji pozarządowych z powiatu drawskiego. W ramach realizacji powiatowego zadania publicznego z zakresu "OCHRONY i PROMOCJI ZDROWIA" uczestniczyli w MARSZU NORDIC WALKING.

Happening profilaktyczny #STOP #PRZEMOCY #UZALEŻNIENIOM - MOW Czaplinek

Happening profilaktyczny #STOP #PRZEMOCY #UZALEŻNIENIOM, który odbył się 17 czerwca 2016 r. organizowany przez MOW Czaplinek odbył już po raz trzeci dzięki wsparciu społeczności lokalnej oraz Burmistrza Czaplinka.

Laureaci  III Powiatowego Konkursu Historyczno - Biograficznego
III Powiatowy Konkurs Historyczno - Biograficzny pod honorowym patronatem Burmistrza Czaplinka

W tym roku po raz kolejni uczniowie powiatu drawskiego mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat wielkiego autorytetu naszych czasów – Jana Pawła II. 8 czerwca 2016 r. w szkołach naszego powiatu przeprowadzony został już III Powiatowy Konkurs Historyczno - Biograficzny” Jan Paweł II – papież, który pozostał człowiekiem”.

Festiwal Piosenki "Wygraj Sukces"

Loża Kulturalnych Odmieńców po raz kolejny zorganizowała wstępne i rejonowe eliminacje Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Wygraj Sukces” w Czaplinku. 2 kwietnia i 14 maja 2016 r. śpiewające dzieci i młodzież z regionu przystąpiły do eliminacji wstępnych i regionalnych. W eliminacjach wstępnych wzięło udział 60 osób, a w eliminacjach regionalnych 35. Wydarzenie odbyło się pod patronatem Burmistrza Czaplinka Adama Kośmidra.

Strony