Archiwum

06.05.2021
Posiedzenie Komisji Rady Miejskiej w Czaplinku.
Informujemy, że w dniu 11 maja 2021 r. o godz. 16.00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Czaplinku, przy ul. Rynek 6, odbędzie się posiedzenie Komisji Organizacyjnej, Rozwoju i Infrastruktury Gminy Czaplinek, z wykorzystaniem środków porozumiewania na odległość (częściowy zdalny tryb obradowania). Tematy posiedzenia:
Plakat z flagą Polski na której umieszczono napis:"Narodowy Dzień Zwycięstwa, 8 Maja".
05.05.2021
Narodowy Dzień Zwycięstwa
W związku z obowiązującym stanem epidemii na terenie Polski informujemy, że nie odbędą się uroczystości upamiętniające Dzień Zwycięstwa.
zyczenia strażak
04.05.2021
Życzenia Burmistrza na Dzień Strażaka
4 maja 2021 r., z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka, Burmistrz Czaplinka Marcin Naruszewicz złożył życzenia wszystkim druhom i druhnom jednostek OSP Czaplinek, OSP Broczyno, OSP Kluczewo, OSP Siemczyno, OSP Machliny, OSP Trzciniec i OSP Czarne Wielkie.
zyczenia na dzien strazaka
04.05.2021
Dzień Strażaka - 4 maja 2021
Szanowne Druhny, Szanowni Druhowie, w dniu Waszego święta, przyjmijcie, proszę, wyrazy ogromnej wdzięczności za Wasz codzienny trud  i poświęcenie w ratowaniu życia i mienia społeczności lokalnej. Kiedy wyruszacie na akcję, słychać to w całej okolicy. Dźwięki syren to znak, że strażacy śpieszą, by nieść pomoc ludziom w potrzebie.
Burmistrz i Przewodnicząca GKPiRPA
01.05.2021
Zmiany w Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czaplinku
Miło nam poinformować, że z dniem 1 maja 2021 roku Przewodniczącą Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czaplinku została Pani Wioletta Cylkowska. Łącząc wyrazy głębokiego szacunku i szczerej sympatii nowej Przewodniczącej życzymy zrealizowania wszystkich zamierzeń i planów podczas pełnionej funkcji. 

Strony