Sprzątanie rzeki Drawy

Data wydarzenia: 
07.09.2019 - 08.09.2019
Godzina: 
9:00
Organizator: 
Biuro Turystyczne "Mrówka"
Miejsce: 
Ośrodek Sportów Wodnych w Czaplinku
plakat

  

Zapraszamy do udziału w cyklicznej już akcji sprzątania rzeki Drawy, która realizowana jest od 17 lat i zawsze odbywa się w miesiącu wrześniu. Akcja odbędzie się w dniach 7-8 września 2019 r. i rozpocznie się w Czaplinku o godz. 9.00 na Ośrodku Sportów Wodnych, następnie nocleg w Rzepowie i w niedzielę kończy się w  Złocieńcu.

W tym roku dodatkowo udziałem w akcji zaszczyci nas znany podróżnik i ekolog Dominik Dobrowolski, który od 9 lat na terenie całej Polski realizuje projekt „Recykling Rejs” polegający na opływaniu kajakiem polskich jezior i rzek sprzątając ich brzegi. Warto podkreślić, ze przystań w Czaplinku będzie zwieńczeniem „Recykling Rejs 2019”.  

ZGŁOSZENIA
Zapisy na spływ prowadzi Biuro Turystyczne Mrówka do którego należy zgłaszać imienne listy uczestników (imię, nazwisko, PESEL) na adres czysta_drawaatmrowka [dot] pl lub osobiście w biurze przy ulicy Wałeckiej 3 w Czaplinku.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA
- Transport: sprzętu biwakowego i kajaków.
- Kajaki.
- Posiłki: zupa gulaszowa, grill, śniadanie.
- Miejsce noclegowe na polu namiotowym.
- Parking da samochodów.

DODATKOWE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW SPLYWU
KONIECZNE ZABIERZ SWÓJ SERWIS OBIADOWY, plastikom mówimy STANOWCZE NIE!!! i 5 zł. Każdy uczestnik indywidualnie zabezpiecza dla siebie namiot i inny sprzęt turystyczny. Osoby niepełnoletnie uczestniczyć mogą tylko pod opieką rodziców lub innej osoby dorosłej.

ORGANIZATOR: Biuro Turstyczne "MRÓWKA" www.mrowka.pl
Akcje Sprzątania rzeki Drawy wspierają: Gmina Czaplinek www.czaplinek.pl