17.07.2020

"BUŁKA Z KULTURKĄ"

Już dzisiaj o godz. 19:00 w ramach piątkowego projektu CzOK "Bułka z kulturką" na Rynku Miejskim w Czaplinku wystąpi dwóch wspaniałych arystów:

Grzegorz Kiełb ps"Kaban" oraz  Dj RobOne

 
Grzegorz Kiełb ps ,,Kaban,,- artysta,samouk pochodzacy z Dębna grajacy na bebnach juz przeszlo 20 lat multiinstrumentalista, wirtuoz bebnów wykorzystujący z premedytacją swoją muzykalność,wykonawca brawurowych solówek.
 
 Dj RobOne jest polskim DJ-em zamieszkującym ziemie zachodniego pomorza. Swoją przygodę za konsoletą zaczynał już w 2005 roku w wieku 16 lat. Początkowo grywał Electro-House, House, później wskoczył na różnego rodzaju muzykę
 poczynając od klubowych brzmień, lecąc przez spokojny Deep i na Hip-Hopie, Trapie kończąc. Zamiłował sobie świat turntablism'u, więc skrecz nie jest mu obcy. Na dobre wkroczył w niemieckie kluby w 2013 roku, pierwsze zawody DJ-skie wygrał w 2014 roku w Niemczech, liderem zachodniego pomorza stał się w 2017 roku. Później było tylko lepiej, kolejne wygrane zawody czy bitwy. RobOne słynie z technicznego grania, jego miksy są zawsze urozmaicane technicznymi wybrykami. W jego twórczości często usłyszymy różne instrumenty. Grywał dużo za zachodnią granicą między innymi w Holandi, Belgi, Francji, Angli, Irlandi z największymi artystami sceny klubowej czy Hip-Hopowej. Niedawno wrócił do Polski. Był stałym rezydentem w klubch Melange (Mainz - DE), BASSement (Frankfurt Oder - DE).  Aktualnie jest rezydentem w Salt Club, Radisson Blu Świnoujście, ale dalej aktywnie jeździ po całej Europie. Swoją osobą rozbawia aktywnie publiczność i potrafi dopasować się do klimatu każdej imprezy.